© Matsan Ateş Tuğla Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi  Tüm Hakları Saklıdır, 2013
Matsan Fırın Tuğlası Günümüzde gerek hızlı betonarme yapılaşma, gerekse geçmişe duyulan özlem bizi geçmişin güzelliklerine doğru sürükler oldu. Bu doğrultuda evinize yapmayı düşündüğünüz şömine ve fırınlar için bizler Matsan Ateş Tuğla Sanayii ve Ticaret olarak 1200 °C ısıya dayanıklı, kesinlikle çatlama yapmayan, aynı zamanda standart boyutlarda yapılarak şömine ve fırınlarınız için şekil bozukluğu oluşturmayan Matsan Fırın Tuğlayı siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Ürünlerimiz
MATSAN  ATEŞ TUĞLA
Mustafakemalpaşa BURSA
Matsan Şömine Tuğlası Matsan Ateş Tuğla Sanayii tarafından şömineleriniz için özel olarak üretilen Matsan Şömine Tuğlası evinize ve ya yazlığınıza yapmayı düşündüğünüz şömineniz için ideal bir seçimdir.Standart yapısı sayesinde şömineniz kesinlikle şekil bozukluğuna uğramaz. 1200 °C ısıya dayanıklı Matsan Şömine Tuğlası çatlama yapmaz.Matsan Ateş Tuğla Sanayii ve Ticaret tarafından üretilen Matsan Şömine Tuğlayı güvenle kullanabilirsiniz. Matsan Ateş Tuğla Sanayii ve Ticaret müşterilerine üründen önce güven sunar.
Matsan Turbo Tuğla Matsan Ateş Tuğla Sanayii tarafından şömineleriniz için özel olarak üretilen Matsan Şömine Tuğlası evinize ve ya yazlığınıza yapmayı düşündüğünüz şömineniz için ideal bir seçimdir.Standart yapısı sayesinde şömineniz kesinlikle şekil bozukluğuna uğramaz. 1200 °C ısıya dayanıklı Matsan Şömine Tuğlası çatlama yapmaz.Matsan Ateş Tuğla Sanayii ve Ticaret tarafından üretilen Matsan Şömine Tuğlayı güvenle kullanabilirsiniz. Matsan Ateş Tuğla Sanayii ve Ticaret müşterilerine üründen önce güven sunar.
Matsan Bursa Kuzine Tuğlası Matsan Ateş Tuğla Sanayii tarafından şömineleriniz için özel olarak üretilen Matsan Şömine Tuğlası evinize ve ya yazlığınıza yapmayı düşündüğünüz şömineniz için ideal bir seçimdir.Standart yapısı sayesinde şömineniz kesinlikle şekil bozukluğuna uğramaz. 1200 °C ısıya dayanıklı Matsan Şömine Tuğlası çatlama yapmaz.Matsan Ateş Tuğla Sanayii ve Ticaret tarafından üretilen Matsan Şömine Tuğlayı güvenle kullanabilirsiniz. Matsan Ateş Tuğla Sanayii ve Ticaret müşterilerine üründen önce güven sunar.
Yuvarlak Soba Tuğlası Matsan Ateş Tuğla Sanayii tarafından şömineleriniz için özel olarak üretilen Matsan Şömine Tuğlası evinize ve ya yazlığınıza yapmayı düşündüğünüz şömineniz için ideal bir seçimdir.Standart yapısı sayesinde şömineniz kesinlikle şekil bozukluğuna uğramaz. 1200 °C ısıya dayanıklı Matsan Şömine Tuğlası çatlama yapmaz.Matsan Ateş Tuğla Sanayii ve Ticaret tarafından üretilen Matsan Şömine Tuğlayı güvenle kullanabilirsiniz. Matsan Ateş Tuğla Sanayii ve Ticaret müşterilerine üründen önce güven sunar.
NoTLaR.NeT